kovo
15

LVPA klientų dėmesiui!

Pastaruoju metu padažnėjo programišių atakos prieš Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) ir jos paslaugų tiekėjų serverius, kurių metu buvo sutrikdytas LVPA elektroninio pašto veikimas.

Dabar vyksta LVPA paskelbtų priemonių „Paskatos gerinti kūrybinių priemonių įmonių infrastruktūrą“ Nr. 1, „Expo sertifikatas LT“ Nr.4, „Naujos galimybės LT“ Nr. 6 paraiškų vertinimas. Dalis LVPA darbuotojų siunčiamų elektroninių laiškų, patikslinimų, užklausų galėjo papulti į LVPA klientų pašto nepageidaujamų laiškų aplankus, labiausiai tai aktualu vartotojams, besinaudojantiems gmail el. paštu. Tai sukelia nenumatytų trukdžių ir laiko gaišaties.

Informacija visiems agentūros klientams – kol šalinami nepageidaujami įvykdytos atakos trukdžiai, kviečiame atidžiai pasitikrinti savo paštą ir nepageidaujamų laiškų aplankus bei sekti LVPA skelbiamas aktualijas.

Radus laišką nuo LVPA nepageidaujamų laiškų aplanke, prašytume šiuos laiškus pažymėti, kad tai ne „brukalas“. Nuorodose galima susikurti taisyklę/filtrą, kad nuo LVPA gaunami laiškai nenukeliautų į nepageidaujamų laiškų aplanką.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.