sausio
10

LVPA kviečia KKI atstovus į jiems skirtų finansavimo priemonių mokymus

Naujųjų metų išvakarėse Lietuvos verslo paramos agentūra ir Kultūros ministerija paskelbė visą puokštę finansavimo priemonių, skirtų kultūros ir kūrybinių industrijų atstovams.

Potencialiems dviejų priemonių: „Paskatos gerinti kultūros ir kūrybinių industrijų įmonių infrastruktūrą“ ir „Paskatos kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriui kurti konkurencingus kultūros produktus“ – pareiškėjams šių metų sausio 20 d., 10 val. organizuojami nuotoliniai mokymai, kurie vyks naudojant „Zoom“ platformą.

Priemonę „Paskatos gerinti kultūros ir kūrybinių industrijų įmonių infrastruktūrą“ pristatys LVPA Verslo tvarumo projektų skyriaus vyriausioji projektų vadovė Ingrida Juozulynaitė, priemonę „Paskatos kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriui kurti konkurencingus kultūros produktus“ – to paties skyriaus vyriausioji projektų vadovė Vilma Bukauskaitė ir LVPA Projektų finansų grupės vyresnioji patarėja Sandra Gylienė.

Pranešėjos nagrinės Aprašų reikalavimus, kaip tinkamai užpildyti 5 priedus ir paraišką. Vėliau bus pristatomi reikalavimai tinkamų finansuoti išlaidų apskaičiavimui, remiantis metodikomis ir ataskaitomis dėl fiksuotų kainų. Valstybės pagalbos subtilybes pristatys LVPA Projektų vertinimo ir vystymo skyriaus patarėjas Gytis Petrukaitis.  Renginio metu bus galima klausti pranešėjų ir čia pat gauti atsakymus.

Orientacinė nuotolinių mokymų trukmė – 3 val. 15 min.

Jei norite dalyvauti renginyje, spauskite ant nuorodos – https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_qMGvqVcfRsy48bUIodD4gA. Užpildę nedidelę anketą, gausite prisijungimą prie renginio.

SVARBU! Informuojame, kad renginys bus įrašomas. Patvirtindami savo dalyvavimą renginyje, jūs sutinkate, kad jūsų audiovizualinė informacija (vaizdas, garsas, įvesta prisijungimo informacija: vardas, pavardė) bus matoma kitiems renginio dalyviams.
 
Informuojame, kad klientų pateiktus duomenis tvarkome vadovaudamiesi 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva.


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.