gruodžio
17

LVPA naujienos - ir nauju informacijos kanalu

Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) svetainės titulinio lapo socialinių tinklų ikonėlių bloką papildė oranžinė ikonėlė su trimis raidėmis RSS.

 Tai reiškia, kad nuo šiol visas LVPA naujienas, taip pat ir informaciją apie naujai paskelbtus kvietimus ar siūlomus informacinius renginius norintiems teikti paraiškas ar jau vykdantiems projektus galite sekti RSS technologijos pagalba, neužeidami į interneto svetainę.

 Savo telefone, ar kitame mobiliajame įrenginyje, matysite straipsnio pavadinimą, trumpą aprašymą, publikavimo datą. Jei naujiena sudomino, galite čia pat pasinaudoti nuoroda ir peržiūrėti pilną tekstą. Yra galimybė jungtis tiek prie lietuviškų, tiek prie angliškų LVPA naujienų RSS kanalų.

„Lietuvos verslo paramos agentūra nuosekliai didina informacijos apie naujus finansavimo kvietimus, administruojamas priemones, įmones, sėkmingai pasinaudojusias ES parama, sklaidą,  - sako LVPA laikinasis vadovas Saulius Merkys, - skatindami inovatyvumą, ir patys stengiamės būti inovatyvūs, tad dabartiniu metu potencialūs ir esami klientai gali mus skaityti ir žiūrėti ne tik mūsų svetainėje, „Facebook“ ir „Youtube“ socialiniuose tinkluose, bet ir girdėti naudodamiesi „SoundCloud“ platforma ar podcastų (tinklalaidžių) programėlėmis.“ 

RSS (Really Simple Syndication) – tai XML failų formatų šeima, skirta rinkti duomenis iš naujientinklių. Informacijos struktūravimo idėją dar 1995 m. iškėlė Ramanathan V. Guha ir kiti iš „Apple Advanced Technology Group“. Pirmoji RSS versija buvo įdiegta 1999 metais. Dabartiniu metu RSS technologiją palaiko nemažai naujienų portalų užsienyje ir Lietuvoje. 
LVPA RSS kanalo nuoroda - https://lvpa.lt/feed?lang=lt.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.