kovo
10

LVPA mokymuose pristatyti priemonės „Expo sertifikatas LT“ reikalavimai

Kaip jau buvo skelbta, LVPA nuo š.m. vasario 28 d. laukia paraiškų iš norinčių gauti ES finansavimą pagal priemonę „Expo sertifikatas LT“.

Priemonės tikslas - paskatinti įmonių tarptautiškumą finansuojant investicijas planuojamai eksportuoti produkcijai sertifikuoti. Priemonei skirta 1 mln. eurų. Didžiausias projektas gali tikętis iki 100 tūkst. eurų, o apatinė finansavimo riba – 5 tūkst. eurų. ES investicijos projekte gali sudaryti iki 50 proc. visų tinkamų finansuoti išlaidų. Priemonė skirta labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms (MVĮ). Jų atrinktiems projektams skyrus finansavimą, bus suteikta galimybė sertifikuoti planuojamus eksportuoti produktus. Paraiškos bus priimamos iki kovo 31 d. pabaigos.

Kovo 9 d. įvyko nuotoliniai mokymai visiems, ketinantiems teikti paraiškas pagal šią priemonę. Jos ypatybes ir eksporto galimybes verslui“ pristatė LVPA Verslo skatinimo projektų skyriaus vyr. projektų vadovė Rimantė Laurinavičiūtė;  apie valstybės pagalbos reikalavimus kalbėjo LVPA Projektų ekspertų grupės patarėjas Gytis Petrukaitis. Renginio metu buvo atsakyta ir į dalyvių klausimus.

Nuotolinių mokymų medžiagą galite rasti čia:

Pranešimų skaidres, klausimus-atsakymus – čia 
Vaizdo įrašą: FacebookYoutube (geresnė kokybė)
Garso įrašą – SoundCloud  Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.