balandžio
06

LVPA pristatė naujienas dviejuose regioniniuose renginiuose

Praėjusi savaitė Lietuvos verslo paramos agentūrai buvo turtinga regioninių renginių. Kovo 31 d. LVPA atstovai dalyvavo Klaipėda ID organizuotame seminare „ES investicijos Klaipėdos regione ir 2021-2027 m. finansavimo periodo perspektyvos“, o balandžio 1 d. bendravo su Šiaulių ir Telšių regionų atstovais Šiaulių PPAR surengtame seminare „LVPA administruojamos ES struktūrinių fondų investicijos Šiaulių bei Telšių regionuose“.

Abiejuose seminaruose kalbėta apie LVPA administruojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijas atitinkamame regione, 2021-2027 ES finansavimo periodo perspektyvas, ES ir Lietuvos atsaką COVID-19 pandemijos krizei, iššūkius bei galimybes, o taip pat pat apie subsidijas verslui ir asmenims, nukentėjusiems nuo COVID-19. Regionų bendruomenei buvo pristatyta statistinė apžvalga apie jau įvykusias ES investicijas Klaipėdos, Šiaulių ir Telšių regionuose. Renginiuose dalyvavo LVPA Projektų ekspertų skyriaus ekspertinio vertinimo vadovas Mantas Juozas Nocius ir LVPA Rizikos ir kokybės valdymo skyriaus analitikas Tomas Vaičiulis.

LVPA ketina ir toliau daug dėmesio skirti Lietuvos regionų verslo informavimui apie ES investicijų tendencijas ir planus, subsidijas nuo COVID-19 nukentėjusiems ūkio subjektams. 

Vebinarų skaidres, vaizdo bei garso įrašus galite rasti pasinaudoję žemiau pateiktomis nuorodomis.

Seminaras Klaipėdos regione:
Skaidrės
Vaizdo įrašas  Facebook  Youtube
Garso įrašas  SoundCloud

Seminaras Šiaulių ir Telšių regionuose:
Skaidrės
Vaizdo įrašas  Facebook  Youtube
Garso įrašas  SoundCloud

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.