vasario
28

LVPA solidarizuojasi su pastangomis įveikti COVID-19

Lietuvoje nustačius pirmąjį užsikrėtimo COVID-19 atvejį, Sveikatos apsaugos ministerija ragina šalies darbdavius solidarizuotis su pastangomis įveikti šią infekciją. Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) reaguoja į šį raginimą.
 
Informuojame, kad LVPA visiems darbuotojams, kurie pastaruoju metu lankėsi Kinijos Liaudies Respublikoje, Šiaurės Italijoje (Veneto, Lombardijos, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionuose), Honkonge, Irane, Japonijoje, Pietų Korėjoje, Singapūre, yra nurodžiusi ir sudariusi sąlygas dirbti nuotoliniu būdu, taip minimizuojant jų kontaktavimą su kitais žmonėmis. Agentūra valdo informaciją ir kontaktuoja su visais darbuotojais, kurie per pastarąsias dvi savaites buvo, dabar yra ar per ateinantį mėnesį planuoja būti užsienio šalyse. Jiems teikiamos individualios rekomendacijos.
 
Visiems darbuotojams teikiama naujausia institucijų informacija ir rekomendacijos dėl prevencijos.
 
Agentūra taip pat yra pasirengusi prireikus bet kuriuo metu pereiti į darbo nuotoliniu būdu režimą.
 
Agentūros darbas vyksta netrikdomai ir sklandžiai.
 
Kviečiame visus sąmoningai prisidėti prie veiksmų, kurie padėtų valstybei efektyviai suvaldyti viruso plitimą.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.