gegužės
09

LVPA sveikina su Europos diena

1950-ųjų Roberto Šumano deklaracijoje Europos vertybėmis paskelbtos demokratija ir vienybė. Šiandien matyti, kad šios vertybės išliko kertinės.
 
Europa kaip ir visas pasaulis išgyvena iššūkių laikotarpį, tačiau kartu stengiamės jį įveikti ir tai suteikia drąsos.
Stengiamasi sudaryti palankesnes sąlygas, kad verslo atstovai epidemijos akivaizdoje sklandžiau pasitelktų ES investicijas. Europos Sąjunga finansuoja aštuoniolika mokslinių tyrimų projektų ir šimtą keturiasdešimt komandų, dirbančių visą parą, kad sukurtų koronaviruso vakciną.
 
Didžiuojamės, kad esame Bendrijos nariai!
 
Kviečiame Jus kartu švęsti Europos dieną. Gegužės 9-ąją Europos Parlamentas kviečia ant savo langų iškelti Europos Sąjungos vėliavą, o jei neturite, nupiešti ją ir piešinį priklijuoti lange.
 
Prisijunkime prie tūkstančių europiečių, palaikančių šią akciją, ir parodykime, kad išliekame vieningi nepaisant to, su kokiais iššūkiais susiduria Europa!
 
Fotografuokite ES vėliavas languose ir dalinkitės nuotraukomis šiandien visą dieną vykstančiame Europos Parlamento nuotoliniame renginyje.

Nuoroda į renginį: https://www.facebook.com/events/236198284319637/?active_tab=about

Nuotraukos šaltinis: Europos Parlamentas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.