lapkričio
29

LVPA tapo ledlaužiu “Printelos” plėtrai

Taip užvardinti įmonės sėkmės istoriją pasiūlė jos direktorius Valdas Bukšnys, kurio valdomos bendrovės 6 projektams pagal sutartis su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) skirta per 3,5 mln. Eur ES investicijų.

Prieš 24 metus pradėjusi gaminti lipnias etiketes, sekdama vartotojų poreikius ir eidama koja kojon su modernėjančiomis technologijomis, šiandien Kaune veikianti UAB „Printela“ jau siūlo ne tik lipnias, bet ir  tekstilines, šilkografines, žaliavoms skirtas etiketes bei skaitmenine spauda gaminamas lanksčias pakuotes.

Vartotojui skirtas smulkus priedas prie daikto turi didžiulę reikšmę verslo sėkmei. Pati būdama tarp savo srities lyderių, “Printela” padeda to siekti ir savo klientams, siūlydama pasirinkimo įvairovę, kokybę ir greitį, užsakymus atlikdama dažniausiai per 3 paras, o ypač skubius – per parą.

Pažangios įrangos pirmeiviai

„Jeigu ne LVPA parama, ko gero, nebūtume vykdę savo pirmojo didžiojo skaitmeninimo projekto 2018 metais, nes suma buvo didžiulė - tuometinė investicijos sąmata buvo apie 5 mln. Eur, kadangi įgyvendinant projektą reikėjo ir naujų patalpų - vyko naujo pastato statyba, reikėjo ir papildomų įrengimų, kurių nefinansavo LVPA“, − pasakoja „Printelos“ vadovas Valdas Bukšnys.

Anot jo, įgyvendinus pirmą ES lėšomis iš dalies finansuotą projektą ir įsitikinus jo sėkme, atsirado motyvacija siekti finansavimo neatidėliotinoms investicijoms ir kitoms bendrovės ambicijoms įgyvendinti.

Nuo 2016 m., kai buvo pasirašyta pirmoji bendrovės sutartis su LVPA, pateikusi kokybiškus, ekonomiškai pagrįstus projektus, „Printela“ gavo ES finansavimą pagal priemones „E-verslas LT“, „DPT pramonei“, du kartus pagal priemones „Naujos galimybės LT“ ir „Pramonės skaitmeninimas LT“.

„Šiandien esame skaitmeninės spaudos „pirmeiviai“, vieninteliai Lietuvoje galintys pasiūlyti tam tikras moderniausias paslaugas ir sprendimus etikečių ir lanksčios pakuotes rinkoje“, − tikina V. Bukšnys ir vardija: 2010 m. pirmieji Lietuvoje įsigijo moderniausią pasaulyje skaitmeninę etikečių gamybos įrangą,  2018 m. vieninteliai šalyje pradėjo gaminti lanksčią pakuotę mažiems ir vidutiniams tiražams bei vieninteliai Šiaurės Europoje įsigijo plėvelių laminavimo įrenginį, naudojanti klijus vandens pagrindu.

Du svarbūs pirkiniai įmonėje atsirado šiemet: V. Bukšnio teigimu, vienintelė Baltijos šalyse „Printela“  įsigijo lazerinį etikečių iškirtimo įrenginį su skaitmenine lakavimo ir folijavimo funkcija bei moderniausius  lanksčios pakuotes formavimo įrenginius, pritaikytus gaminti mažus ir vidutinius pakuočių tiražus.

Su patikima komanda augins verslą toliau

„Daugelis įrangos buvo nupirkta su LVPA parama ir akivaizdu kad be jos įvykdyti šiuos projektus būtų buvę gana sudėtinga. Naujų paslaugų ir produktų dėka, mums pavyko sėkmingai atlaikyti ir pandemijos iššūkius, o pardavimus užsienyje padidinome apie 20 proc.“, − dalijasi verslo sėkme „Printelos“ vadovas.

LVPA direktorius Aurimas Želvys pabrėžia, kad gamybos skaitmeninimo kryptimi einančios įmonės visada turi konkurencinį pranašumą. „Be inovacijų rinkoje ilgai neišsilaikysi, todėl agentūros specialistai stengiasi padėti visiems projektų vykdytojams, kad jų siekiai būtų realizuoti efektyviausiu būdu“, − priduria A. Želvys.

Pasak „Printelos“ vadovo, dėl sklandžios, draugiškos ir profesionalios komunikacijos su LVPA, įmonė neabejotinai ir ateityje vykdys inovatyvius projektus, kas leis išlikti lyderiais skaitmeninės spaudos srityje.

„O naujų idėjų mes tikrai turime. Siekdami įmonės tikslų, vadovaujamės principu: jeigu nori eiti greitai - eik vienas. Jeigu nori eit toli - eik su komanda! Kolektyvas yra didžiausia įmonės vertybė ir brangiausia visų laikų investicija“, −  nestokoja optimizmo ir gerų žodžių komandai V. Bukšnys.
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.