rugsėjo
14

LVPA tęsia regioninių seminarų ciklą verslininkams

Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su Lietuvos Respublikos ūkio ministerija tęsia regioninių seminarų ciklą „ES investicijos verslui regionuose" Utenoje, Marijampolėje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje. 
 
Pirmasis rudens seminaras vyks Utenoje, rugsėjo 21 d., kviečiame registruotis čia
 
Registraciją į seminarus Marijampolėje, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Kaune galite rasti čia. Artimiausiu metu bus paskelbta registracija į seminarą Vilniuje. 
 
Seminaruose aktualias ES investicijų verslui temas pristatys ir informaciją suteiks Ūkio ministerijos, Lietuvos verslo paramos agentūros, UAB „Investicijų ir verslo garantijos", Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros, Lietuvos inovacijų centro atstovai. 
 
Šiuo seminarų ciklu siekiama paskatinti šalies regionuose veikiantį verslą naudotis įvairiais Ūkio ministerijos ES investicijų instrumentais verslui, aptarti iššūkius, išmoktas pamokas ir pristatyti sėkmingus ES investicijų verslui projektų pavyzdžius.

Komunikacijos skyrius
[email protected]

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.