balandžio
01

LVPA vadovybėje – pokyčiai

Nuo 2022 m. balandžio 1 d. Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA), o vėliau – ir Inovacijų agentūros laikinojo direktoriaus postą užims LVPA Investicijų valdymo tarnybos direktorė Agnė Vaitkūnienė. Saulius Merkys, iki šiol ėjęs LVPA laikinojo direktoriaus pareigas, iš posto pasitraukė dėl šeimyninių aplinkybių. Jis ir toliau dirbs LVPA – užtikrins aptarnavimo bei rizikų vertinimo tarnybos veiklą.

„Artimiausiu metu, kol nebus paskirtas naujasis vadovas ir toliau dirbsime taip, kaip esame įpratę. Esame  komanda ir kartu esame pasiruošę įveikti visus iššūkius“, – sako Agnė Vaitkūnienė.

Balandžio 12 d. reorganizuojama Viešoji įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra, kaip buvo skelbta anksčiau, keičia pavadinimą į „Inovacijų agentūra“. Keisis ir buveinės adresas – Juozo Balčikonio g. 3, LT-08247 Vilnius.

Kiti įstaigos duomenys ir rekvizitai (išskyrus pavadinimą ir adresą), pasibaigus reorganizavimui, nesikeis.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.