birželio
27

Moksliniai atradimai ir sumanūs jų verslo sprendimai kurs inovatyvius produktus

 ES investicijos ir toliau skatins mokslo ir verslo bendradarbiavimą siekiant kurti inovatyvius, konkurencingus Lietuvoje ir pasaulyje produktus. 

Šią savaitę paskelbtas pirmasis priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ kvietimas, kurio metu projektai bus atrenkami konkurso vienu etapu būdu. Tam skirta 75 mln. Eur finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo. 
 
Priemonės tikslas yra skatinti įmones investuoti į inovaciniams gaminiams, paslaugoms ar procesams kurti reikalingus mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą (MTEP), kartu paskatinti įmonių plėtrą investuojant į MTEP ir inovacijų infrastruktūros kūrimą ir plėtrą.
 
Pasinaudoti galimybe įgyvendinti savo inovatyvius  idėjas ir teikti paraiškas kviečiame iki š. m. rugsėjo 25 d. 16.00 val.

Išsamesnė informacija apie kvietimą pateikta čia.
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.