rugpjūčio
27

MOKYMAI „SMART FDI PARAIŠKOS TEIKIMAS“

Rugpjūčio 21 d. startavo kvietimas teikti teikti paraiškas pagal ES priemonę „Smart FDI“, kuris kviečia užsienio investuotojus kurti naujus inovatyvius produktus ar paslaugas, įgyvendinti mokslinius tyrimus ir vykdyti eksperimentinė plėtros veiklas, įsigyjant reikalingą įrangą, sukuriant infrastruktūrą bei vystant inovacijų diegimą.

LVPA rugsėjo 3 d. 9.30 val. (Savanorių pr. 28, Vilniuje) kviečia visus susidomėjusius, taip teikiančius paraiškas pagal šią priemonę interesantus atvykti ir išgirsti daugiau apie šios priemonės pagrindines finansavimo sąlygas, projektų atrankos kriterijus, MTEP veiklas projektuose ir jų nustatymo būdus, tinkamas finansuoti išlaidas bei būtinus pateikti dokumentus projekto finansavimui gauti.

 
Renginys vyks lietuvių kalba, jis nemokamas ir bus tiesiogiai transliuojamas internetu bei facebook socialiniame tinkle.
Registracija būtina: 
https://lvpa.lt/lt/renginiai/986


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.