gruodžio
31

Naujas kvietimas kūrybininkams: skatina gerinti infrastruktūrą" Nr.1

Nuo gruodžio 31 d. Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) ir Kultūros ministerija kviečia kultūros ir kūrybinių industrijų (KKI) atstovus teikti paraiškas kvietimui „Paskatos gerinti kultūros ir kūrybinių industrijų įmonių infrastruktūrą“.

Ši priemonė bus finansuojama Europos regioninės plėtros fondo React-EU lėšomis ir jai numatyta skirti 4,16 mln. Eur.
„Skatindami kūrybinio sektoriaus atstovus investuoti į infrastruktūrą tikimės padėti įveikti COVID-19 pandemijos sukeltą krizę bei pasirengti aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atgaivinimui“, – teigia LVPA laikinas direktorius Saulius Merkys.

Priemonės tikslas – paskatinti labai mažas, mažas ir vidutines KKI įmones kurti naujus skaitmeninius produktus bei žiedinės ekonomikos paslaugas ir produktus, investuojant į KKI produktų kūrimui būtiną infrastruktūrą.

Tai gali būti statybos, rekonstravimo, remonto arba kiti darbai siekiant įgyvendinti veiklas. Taip pat pareiškėjai gali įsigyti naujos įrangos, įrenginių ar kito turto, kuris padės kurti naujus produktus bei paslaugas laikantis žiedinės ir (ar) skaitmeninės ekonomikos principų.

„LVPA specialistai organizuos mokymus bei konsultuos visus, kuriems kyla klausimai rengiant paraiškas šiai priemonei“, – pažada LVPA Verslo tvarumo projektų skyriaus vedėja Giedrė Indriulienė.

Priklausomai nuo MVĮ veiklos projektai bus finansuojami iki 70-80 proc. intensyvumu.
Paraiškos kvietimui priimamos iki 2022 m. kovo 28 d.

Čia rasite Aprašą priemonės „Paskatos gerinti kultūros ir kūrybinių industrijų įmonių infrastruktūrą“.
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.