balandžio
21

Naujas paslaugos dizaino modelis padės laikytis tinkamos mitybos

Kiekvienais Naujaisiais metais pasižadame sveikai maitintis, sportuoti, atsikratyti blogų įpročių, bet praėjus keletui mėnesių pastebime arba tiesiog ignoruojame faktą, kad pažadai yra labai linkę kažkur pranykti ar pabirti po vieną. Labai dažnai  imame gailėti savęs, ieškome pasiteisinimų ir savarankiškai laikytis taisyklingos mitybos tampa sudėtinga net motyvuotiems žmonėms. Į tai atkreipusi dėmesį įmonė „Atom media“ pradeda įgyvendinti paslaugos schemos dizaino sukūrimo projektą - „UAB Atom media maisto registracija ir mitybos rekomendacijos“.

Informacijos gausa ir jos prieštaringumas, nemokėjimas jos pritaikyti kasdieniame gyvenime, palaikymo trūkumas iš aplinkos, valgymas viešojo maitinimo įstaigose ir kitos gyvenimiškos situacijos lemia, kad dauguma žmonių nevalgo taip teisingai ir sveikai, kaip norėtų. Šiuo metu kasdienių mitybos konsultacijų paslaugos yra gana brangios ir ne visiems prieinamos. Apsilankius pas dietologą dar nėra užtikrinamas nuolatinis sudaryto mitybos plano laikymasis. Jo arba sunku laikytis, nes klientas negali nukrypti nuo siūlomų produktų ir receptų, arba jis tampa netikslus. Nukrypus nuo dietos plano, netenkama maistinių medžiagų balanso, todėl plano laikytis toliau dažnai nėra prasmės.

Projekto, įgyvendinamo pagal priemonę „Dizainas LT“, metu siekiama sukurti paslaugų suteikimo schemas naujam mitybos konsultacijų paslaugų teikimo modeliui. Modelis paremtas informacinių technologijų, visų pirma mobiliųjų telefonų, naudojimu paslaugų teikimo procesu. Telefonas bus sąsaja tarp žmogaus ir dietologo. Specialios aplinkos pagalba žmogus fiksuotų savo suvalgomą per dieną maistą, o dietologas matytų apibendrintus žmogaus mitybos duomenis bei jų istoriją, tokiu būdu dietologas ar mitybos specialistas galėtų sudaryti pagrįstą mitybos planą bei nuolatos stebėti kaip klientas jo laikosi.

Į projektą „UAB Atom media maisto registracija ir mitybos rekomendacijos“ bus investuojama 5 tūkst. Eur iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų.


Komunikacijos skyrius
(85) 2034866

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.