rugsėjo
08

Naujos įmonės planai Trakų rajone: inovatyvi gamyba, naujos darbo vietos, perspektyvus produktas

UAB „Tasty Foods“ - nauja įmonė, gaminsianti sveikus produktus. Šios įmonės tiksliniai klientai – tie, kurie vertina sveiką gyvenimo būdą ir rūpinasi savo sveikata. Planuojanti spartų augimą ir ieškodama investicijų savo verslo idėjų įgyvendinimui, įmonė nusprendė dalyvauti Europos Sąjungos  struktūrinių fondų priemonės „Regio Invest LT+“ projektų konkurse  ir rugpjūčio mėnesį pasirašė projekto finansavimo ir administravimo sutartį su VšĮ  Lietuvos verslo paramos agentūra.

Įgyvendindama projektą, UAB „Tasty Foods“ ketina modernizuoti birios granolos (sausi pusryčiai ar užkandžiai pagaminti iš avižų, medaus ir kitų priedų) gamybos liniją bei įsigyti dvi naujas gamybos linijas – birios granolos produktų gamybos liniją ir granolos batonėlių produktų gamybos liniją. Įmonės planuojami gaminti birios granolos produktai – sausi pusryčiai.  Tai yra pusryčiams skirti produktai, kurie gali būti greitai paruošiami yra sveikesni, lyginant su kitais, įprastai pusryčiams valgomais produktais: sumuštiniais, miltiniais kepiniais ar įvairiais  pusfabrikačiais. Granolos batonėlių gaminiai - populiarėjantis užkandžių produktas, kuris gali būti vartojamas vietoj šokolado gaminių, saldainių ar sausainių.  Šis produktas gali būti vartojamas kaip vėlyvas pusrytis, priešpietis ar užkandis tarp valgių. Granolos batonėlius mėgsta ir aktyviai sportuojantys žmonės, nes tai greitos energijos šaltinis.

Avižos, iš kurių bus gaminami UAB „Tasty Foods“ produktai - vieni paprasčiausių grūdų, tačiau turintys nepaprastų galių.  Avižų grūduose apstu maistinių skaidulų, baltymų, aminorūgščių triptofano ir lizino. Turtingos avižos ir eterinių aliejų, turi vitaminų B1, B2, B6, K, daugybę mikroelementų. Avižos  -  vienas sveikiausių produktų.  Jos ir jų produktai populiarėja kartu su visuomenės besikeičiančiu požiūriu į sveikesnį gyvenimo būdą. Įmonės, spėsiančios pasiūlyti produktus pagal naujus rinkos poreikius, turi labai didelę perspektyvą plėtoti savo verslą.

Trakų rajone veiklą pradedančios įmonės projektas „Modernių technologijų diegimas UAB „Tasty Foods“, veikloje, siekiant pradėti inovatyvią gamybą“ iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bus finansuojamas 1,5 mln Eur suma.

Daugiau informacijos:
Komunikacijos skyrius:
[email protected]
Tel. (8 5)2034866

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.