gruodžio
30

Naujus metus pradės naujais projektais

Prieš pat Naujus metus, VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje, intensyviai pasirašomos priemonės „Naujos galimybės LT“ sutartys. Projektų finansavimo ir administravimo sutartis pasirašiusios įmonės 2017 m. pradės jau įgyvendindamos projektus, kurių metu turės galimybes savo produkciją ar paslaugas pristatyti tarptautinėse parodose.

Viena iš pasirašiusių sutartis įmonių - UAB „Rūta“. Saldainių fabrikas „Rūta“ garsėjantis meistryste, lietuviškų receptų autentika, tradicijomis ir aukščiausia kokybe siekdama plėsti savo gaminamos produkcijos eksportą tiek į naujas, tiek į esamas užsienio rinkas, planuoja dalyvauti ir pristatyti savo produkciją tarptautinėse maisto pramonės ir konditerijos parodose užsienyje.

Projekto metu UAB „Rūta“ ketina pristatyti savo gaminamą produkciją Vokietijoje, Olandijoje ir Latvijoje.

Daug patirties turinti įmonė, sulaukia nemažai dėmesio parodose bei žino, kad tai puiki vieta susirasti verslo partnerių, supažindinti parodos lankytojus su produkcija. Pasak, įmonės atstovų, parodose nemažai dėmesio sulaukia dražė „Žara“, liofilizuotos mėlynės ir braškės su šokoladu bei šokoladinių figūrų rinkinys „Šokoladiniai pieštukai“.

Iki šiol įmonė yra įvykdžiusi 26 įvairius dalinai iš Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų finansuotus projektus, į naująjį projektą, pagal priemonę „Naujos galimybės LT“, investuos 32 tūkst. Eur.

Dar viena įmonė, iš 246, pasirašiusių sutartį – UAB „Pupt“. UAB Pupt pagrindinė veikla sėdmaišių gamyba. Norint padidinti gaminamos produkcijos pardavimus - įmonė planuoja investuoti į plėtrą naujose rinkose bei įmonės pristatymą tarptautinėse parodose. Turima įmonės patirtis jau parodė, kad dalyvavimas parodose padeda plėsti įmonės žinomumą bei palengvina naujų partnerių suradimą.

Jaunas ir kūrybingas verslas, vystantis savo prekės ženklą ,,Pušku pušku” Lietuvoje ir užsienyje nuo 2008 metų. Įmonė klientams suteikia galimybę rinktis iš daugiau nei 1200 skirtingų sėdmaišių, kurie, pasak įmonės, yra sukurti šiuolaikiškiems žmonėms, ieškantiems naujų dizaino idėjų ir unikalumo kiekvienoje detalėje.

UAB „Pupt“ eksportuoja daugiau nei 40 proc. savos produkcijos, gaminiais ypatingai domisi Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje, Suomijoje bei Švedijoje. Apie 90 proc. įmonės gaminių parduodami su prekiniu ženklu ,,Pušku pušku”, tačiau produktai kuriami ir pagal individualius poreikius bei gaminami pagal partnerių dizainą.

Į projektą, „UAB Pupt plėtra bei prekės ženklo žinomumo didinimas plečiant veiklą užsienio rinkose“, įmonė, iš ES fondų, investuos 42 tūkst. Eur.


Komunikacijos skyrius
(85)2034866

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.