rugpjūčio
04

Įvyko mokymai priemonės „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ pareiškėjams

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) nuo liepos 16 d. jau priima paraiškas projektams finansuoti pagal priemonę „Kūrybiniai čekiai COVID-19“, skirtą originaliems produktų sprendimams – netechnologinėms inovacijoms sukurti ir diegti.

Rugpjūčio 3 d. visus, besidominčius šia priemone, LVPA pakvietė į nuotolinius mokymus, vykusius per Zoom platformą.  Renginys susilaukė didelio susidomėjimo – užsiregistravo net pusketvirto šimto dalyvių.

Vebinare apie dizaino integralumą papasakojo ekspertas Algirdas Orantas, pačią priemonę „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ detaliai ir visapusiškai pristatė Verslo tvarumo projektų skyriaus vedėjos pavaduotoja Monika Kemežytė-Vaitiekūnienė. Valstybės pagalbos reikalavimų subtilybes narstė Projektų vystymo ir vertinimo skyriaus vyresnioji ekspertė Rasa Mockutė. Viso renginio metu dalyviai galėjo teikti klausimus ir gauti į juos atsakymus.

65 proc. atsakiusių į po renginio išplatintą apklausos anketą nurodė, kad ruošiasi teikti paraišką.


Renginio pranešimų skaidres rasite čia (pridėti ir vebinaro dalyvių klausimai bei atsakymai į juos);

Renginio vaizdo įrašą galite pasižiūrėti čia (Facebook) ir čia (Youtube - geresnė kokybė);

Garso įrašo klausykitės čia (SoundCloud). 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.