gruodžio
11

Palangos estradoje netrukus vėl pasigirs muzika

Po kelis metus užtrukusios rekonstrukcijos, gruodžio 12 d., Palangoje bus  atidaroma Palangos vasaros estrada. Moderni, daugiafunkcė Palangos koncertų salė kvies lankytojus visus metus.

Į prisukamą muzikinę dėžutę primenantį pastatą investuota beveik 3 mln Eur. iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų. VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūros administruotas projektas, įgyvendintas Palangos miesto savivaldybės, pradėtas 2013 m. Tais metais Palangai sukako 760 m., Palangos kurortui  - 125 m., o pati Vasaros estrada lankytojus buvo kvietusi 40 m. Būtent Vasaros estradoje savo karjerą pradėjo šviesios atminties dainininkas Stasys Povilaitis.
 
Unikalioje miesto dalyje, turinčioje kultūros paveldo objekto statusą, duris atvers penkiolikos metrų aukščio pastatas, kurio bendras plotas užims apie 4,3 tūkst. kvadratinių metrų. Koncertų salėje sutilps 2200 žiūrovų , o transformavus sėdimas vietas, kad arčiau scenos liktų aikštelė stovimoms vietoms, erdvėje sutilps net 3000 pramogautojų.

Estrada bus pritaikyta ne tik populiariosios muzikos ir kameriniams koncertams, bet ir kitai kompleksinei veiklai: šviečiamiesiems, laisvalaikio ir pramogų renginiams, konferencijoms, kolektyvų repeticijoms ir net televizijos projektams – planuojama įrengti studiją, kamerų aikšteles ir kitą reikalingą instaliaciją. Dalyvių ir lankytojų patogumui Palangos  koncertų salės pastate bus įrengtos dar dvi mažesnės salės.

Skirtingą miesto architektūrą  - šalia esantį skverą, Kurhauzą ir kitus statinius – jungianti Palangos koncertų salė džiugins ramiomis, aplinkos neužgošiančiomis spalvomis – pastatų fasadams parinkta tinko apdaila ir žalios spalvos stiklas.


Komunikacijos skyrius
(85) 2034866
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.