kovo
18

Panevėžio ir Utenos regionų verslininkams pristatytos ES investicijų 2021 m. tendencijos

Š.m. kovo 17 d. LVPA direktorius Aurimas Želvys, LVPA Projektų eksperų skyriaus ekspertinio vertinimo vadovas Mantas Juozas Nocius bei LVPA Rizikos ir kokybės valdymo skyriaus verslo procesų analitikas Tomas Vaičiulis dalyvavo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuotame nuotoliniame seminare „LVPA administruojamos ES struktūrinių fondų investicijos Panevėžio ir Utenos regionuose“. 

Renginyje kalbėta apie Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) administruojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijas Panevėžio bei Utenos regionuose, 2021-2027 ES finansavimo periodo perspektyvas, ES ir Lietuvos atsaką COVID-19 pandemijos krizei, iššūkius bei galimybes. Taip pat pristatyta ES investicijų Panevėžio ir Utenos regionuose statistika. Pranešėjai atsakė į žiūrovų klausimus.

Renginio pranešimų skaidres galite atsisiųsti iš čia.

Renginio vaizdo įrašą žiūrėkite čia (Facebook) ir čia (Yotube).

Renginio garso įrašo klausykitės čia (Soundcloud)

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.