kovo
01

Pasibaigus priemonės „Intelektas. Bendri mokslo – verslo projektai“ kvietimo konkurso II etapui

Po Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų priemonės „Intelektas. Bendri mokslo ir verslo projektai“ kvietimo konkurso II etapo, Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) sulaukė 134 paraiškų.

Pagal kvietimą brandiesiems inovatoriams gauta 121 paraiška. Tinkamų finansuoti išlaidų suma 155,07 mln. eurų, prašomas finansavimas – 84,45 mln. Eur.

Lietuvos įmonės ir mokslo įstaigos projektus vykdys pagal prioritetines mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros ir inovacijų raidos (sumaniosios specializacijos) kryptis. Dėl finansavimo konkuruos tik tai pačiai sumaniosios specializacijos krypčiai priskiriami projektai.
Brandžiųjų inovatorių paraiškos pagal sumaniosios specializacijos kryptis pasiskirstė taip: naujų gamybos procesų, medžiagų ir technologijų – 28, transporto, logistikos ir informacinių technologijų – 26, sveikatos technologijų ir biotechnologijų – 24, agroinovacijų ir maisto technologijų – 21, energetikos ir tvarios aplinkos – 8, kūrybingos ir įtraukios visuomenės – 6.

Ši priemonė suteikia įmonėms plačias galimybes pasirinkti, kiek ir kokių veiklų vykdyti – ar vykdyti tik mokslinius tyrimus, ar taip pat ir infrastruktūros plėtrą, ir/ar gamino sertifikavimą ar visas veiklas kartu.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.