kovo
30

Pasirašyta pirmoji priemonės E-verslas projekto įgyvendinimo sutartis

Šiandien, VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje pradėtos pasirašyti Europos Sąjungos struktūrinių fondų priemonės „E-verslas LT“ projektų sutartys. Pirmoji įmonė, su Všį Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašiusi projekto finansavimo ir administravimo sutartį pagal šią priemonę - UAB „Estilita“. Projektų, kurie bus įgyvendinami po sutarčių pasirašymo bendra vertė - 5.5 mln eurų. Taigi, beveik 300 įmonių, panaudojusios ES investicijas ir įsidiegusios elektronines verslo valdymo sistemas, pradės sėkmingai optimizuoti savo verslą.

Pirmosios įmonės pasirašiusios sutartis: UAB „Estilita“ ir UAB „Dizrega“.

UAB „Estilita“ yra fleksografinė spaustuvė, gaminanti tuščias ir spalvotas lipnias, tekstilines ir kartonines etiketes jau nuo 1996 metų. Investuojant ES fondų lėšas, įmonė sieks pagreitinti savo verslo sprendimus įsigijusi kompiuterinę įrangą ir įdiegusi programinę įrangą. Įmonėje bus patobulinti šie verslo procesai: pardavimų, pirkimų, dokumentų atsargų krovinių srautų bei kokybės valdymas, gamybos planavimas ir valdymas. Įmonė savo projekto įgyvendinimui iš ES struktūrinių fondų investuos 33 tūkst. eurų.

Kita įmonė, UAB „Dizrega“ įkurta 2001 m. Pagrindinės įmonės veiklos sritys – vizualios reklamos kūrimas, efektyviausių jos sklaidos kanalų planavimas, priemonių gamyba ir montavimas numatytoje vietoje, taip pat priežiūra, modernizavimas. Įmonė nuolat investuoja į modernias reklamos gamybos technologijas, suteikiančias konkurencinį pranašumą bei leidžiančias efektyviai ir operatyviai vykdyti klientų užsakymus bei siūlyti netradicinius reklaminio apipavidalinimo sprendimus. Vis dėlto įmonės augimo potencialą ribojo neišnaudotos verslo valdymo optimizavimo galimybės. Tam, kad įmonė dirbtų greičiau ir pagamintų daugiau, būtina sumažinti laiko sąnaudas, kurios, dėl vientisos e-sprendimais grindžiamos sistemos nebuvimo yra itin didelės.

Naują žingsnį įmonės veikloje padės žengti 31 tūkst. eurų investicija iš ES fondų į šį projektą.

Iš viso pagal priemonę „E-verslas LT“ 2014–2020 m. numatoma investuoti 14,48 mln. eurų ES investicijų.Komunikacijos skyrius:
(85)2034866

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.