kovo
30

Pasitikėjimas - būtina strateginių projektų sėkmės sąlyga

Lietuvos verslo paramos agentūros darbuotojai susipažino su elektros perdavimo sistemos operatoriaus „Litgrid“ valdymo centro veikla bei aptarė bendradarbiavimo, projektų įgyvendinimo klausimus, kurie svarbūs sėkmingam ES investicijų projektų sumaniam administravimui energijos efektyvinimo didinimo srityje. 
 
„Agentūros projektų vadovams tikrai naudinga iš arčiau pažvelgti, kaip yra įgyvendinami Lietuvos energetikos saugumui reikšmingi ir sudėtingi infrastruktūros projektai, kaip yra valdoma Lietuvos energetikos sistema ir procesai”, – teigė LVPA direktorius Aurimas Pautienius-Želvys.
 
2015 – 2018 metais pagal LVPA įvertintas projektų paraiškas „Litgrid“ vykdomiems strateginiams bei infrastruktūros projektams iš ES struktūrinių fondų lėšų buvo skirta 26,8 mln. eurų.  
 
„Įgyvendiname Lietuvos ateičiai svarbius strateginius projektus, todėl bendradarbiavimas su Lietuvos verslo paramos agentūra, mūsų veiklos skaidrumas ir augantis pasitikėjimas yra svarbus projektų sėkmei“, – sakė „Litgrid“ gen. direktorius Daivis Virbickas.

Nuotrauka: http://www.litgrid.eu/

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.