gegužės
02

Paskelbtas antrasis priemonės „SmartInvest LT+“ kvietimo konkursas

Šiandien, gegužės 2 d.,  VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje paskelbtas antrasis priemonės „SmartInvest LT+“ kvietimas teikti paraiškas.

 Pagal šį priemonės „SmartInvest LT+“ kvietimą 5 mln. Eur  Europos Sąjungos (ES) investicinių fondų lėšų bus paskirstytos užsienio investuotojams, vykdantiems mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veiklą, kuriantiems ar plečiantiems įmonės šios srities infrastuktūrą, diegiantiems inovacijas. Įgyvendinančios projektus įmonės turės ne mažiau kaip 20 proc. sukuriamų naujų darbo vietų skirti tyrėjų darbo vietoms bei išlaikyti jas ne trumpiau kaip 5 metus.

 Daugiau galimybių gauti finansavimą turi tie projektai, kurie įgyvendinimo metu ir trejus metus po projekto veiklų įgyvendinimo pabaigos planuoja pritraukti daugiau privačių investicijų į mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų sritį pagal sumaniosios specializacijos kryptis. Dėl finansavimo konkuruoja tik tai pačiai sumaniosios specializacijos krypčiai priskiriami projektai.

 Pagal priemonę „SmartInvest Lt+“ bus finansuojamos išlaidos, apimančios mokslinių tyrimų įrangą, mokslinių tyrimų veiklų vykdymą, personalo išlaikymą, reikalingų medžiagų, patentų ir licencijų įsigijimą.

Iš viso šiai priemonei Ūkio ministerija iki 2020 m. paskirstys 43 mln. eurų ES investicijų.


Komunikacijos skyrius
(85)2034866

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.