rugpjūčio
30

Paskelbtas "Eco-inovacijos LT+" kvietimo konkursas

Šiandien VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje paskelbtas priemonės „Eco-inovacijos LT+“ antrojo kvietimo konkursas.
Priemonės tikslas – skatinti labai mažas įmones, mažas įmones ir vidutines įmones  diegtis technologines ekoinovacijas, siekiant sumažinti neigiamas klimato kaitos ir šiltnamio efekto pasekmes.
Remiama veikla – technologinių ekoinovacijų diegimas ir skatinimas. Siekiant sumažinti neigiamas klimato kaitos ir šiltnamio efekto pasekmes, numatomos investicijos į materialųjį turtą (įrenginius, technologijas), kurį įdiegus mažėja neigiamas ūkinės veiklos poveikis aplinkai, skatinama pramoninė simbiozė ir užtikrinamas tęstinis aplinkos apsaugos efektas, t. y. investicijos į švaresnės gamybos inovacijas (jų įdiegimą), kuriose taikomi racionalių išteklių naudojimo ir taršos prevencijos metodai (pvz., proceso modernizavimas (optimizavimas) siekiant sumažinti neigiamą poveikį aplinkai ir (ar) tausoti gamtos išteklius, beatliekinė gamyba, atliekų pakartotinis naudojimas ir (ar) perdirbimas, atliekamos šilumos panaudojimas (rekuperavimas, regeneravimas), srautų atskyrimas ir kita).
Galimi pareiškėjai yra labai mažos įmonės, mažos įmonės ir vidutinės įmonės, atitinkančios reikalavimus. Partneriai negalimi.
Didžiausia projektui galima skirti finansavimo lėšų suma yra 900 000 Eur. Mažiausia projektui galima skirti finansavimo lėšų suma yra 50 000 Eur.

Didžiausia galima projekto finansuojamoji dalis negali viršyti:
  • 45 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų, jeigu pareiškėjas yra labai maža ir maža įmonė.
  • 35 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų, jeigu pareiškėjas yra vidutinė įmonė. Pareiškėjas privalo prisidėti prie projekto finansavimo ne mažiau negu 65 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų.
Kvietimas galioja iki 2017 m. lapkričio 30 d.

Daugiau informacijos ir priemonės dokumentus rasite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.