liepos
24

Paskelbtas priemonės „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ kvietimas

Šiandien VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje paskelbtas priemonės „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ kvietimo konkursas.

Atsinaujinantys energijos ištekliai (toliau – AEI) – tokie atsinaujinantys neiškastiniai energijos ištekliai: vėjas, saulė, aeroterminiai, geoterminiai ir hidroterminiai ir vandenynų energijos ištekliai, hidroenergijos ištekliai, biomasė, sąvartynų dujos, nuotekų perdirbimo įrenginių dujos ir biodujos.

Priemonės tikslas – sumažinti energijos vartojimo intensyvumą pramonės įmonėse, didinant AEI gamybą ir vartojimą.
Pagal Aprašą remiama veikla – AEI naudojančių energijos gamybos pajėgumų įrengimas, naujų AEI efektyvesnio panaudojimo technologijų kūrimas ir diegimas pramonės įmonėse, siekiant naudoti energiją pačių įmonių vidiniams poreikiams tenkinti ir esant galimybei perteklinę energiją tiekti kitoms pramonės įmonėms ar perduoti į centralizuotus energetinius tinklus.

Galimi pareiškėjai yra labai mažos, mažos, vidutinės ir didelės pramonės įmonės, atitinkančios projektų atrankos kriterijus. Partneriai negalimi.

Didžiausia projektui galima skirti finansavimo lėšų suma yra 500 000 Eur. Mažiausia projektui galima skirti finansavimo lėšų suma yra 15 000 Eur.

Paraiškos per Duomenų mainų sistema (DMS) turi būti pateiktos LVPA iki 2017 m. gruodžio 15 d. 24:00 val.

Daugiau informacijos čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.