spalio
25

Paskelbtas priemonės „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ kvietimas teikt paraiškas

Šiandien paskelbtas priemonės „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ kvietimas teikti paraiškas finansavimui gauti.

Priemonės tikslas – sumažinti energijos vartojimo intensyvumą pramonės įmonėse, didinant atsinaujinančių energijos išteklių (toliau – AEI) gamybą ir vartojimą.
 
Ši konkursinė priemonė skirta labai mažoms, mažoms, vidutinėms ir didelėms pramonės įmonės, veikiančioms ne trumpiau kaip trejus metus ir kurių vidutinės metinės pajamos iš savo pagamintos produkcijos per pastaruosius dvejus finansinius metus iki paraiškos pateikimo yra ne mažesnės negu 300 000 Eur (trys šimtai tūkstančių eurų).  
 
Priemonės finansuojamos veiklos – AEI naudojančių energijos gamybos pajėgumų įrengimas, naujų AEI efektyvesnio panaudojimo technologijų kūrimas ir diegimas pramonės įmonėse, siekiant naudoti energiją pačių įmonių vidiniams poreikiams tenkinti bei sudarant galimybę perteklinę energiją tiekti kitoms pramonės įmonėms ar perduoti į centralizuotus energetinius tinklus. 
 
Planuojama kvietimo finansavimo suma yra 13 609 095 Eur (trylikos milijonų šešių šimtų devynių tūkstančių devyniasdešimt penkių eurų) iš Europos regioninės plėtros fondo.Didžiausia projektui galima skirti finansavimo lėšų suma yra iki 500 000 Eur (penkių šimtų tūkstančių eurų), mažiausia –  50 000 Eur (penkiasdešimt tūkstančių eurų).
 
Paraiškų pateikimo terminas – 2017 m. sausio 25 d.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.