rugpjūčio
04

Paskelbtas priemonės „Auditas pramonei LT“ kvietimas teikti paraiškas

 
Lietuvos Respublikos ūkio ministerija ir Lietuvos verslo paramos agentūra kviečia pramonės įmones teikti paraiškas gauti paramą energetiniam auditui atlikti pagal priemonę „Auditas pramonei LT“. Šiuo kvietimu bus paskirstyta 1 mln. eurų investicijų iš 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų.   
 
Jeigu projektas skirtas energijos vartojimo audito atlikimui labai mažoje ar mažoje pramonės įmonėje, didžiausia galima suma projektui finansuoti yra 20 tūkst. eurų, bet ne daugiau 70 proc. projekto lėšų. Vidutinėje įmonėje – didžiausia galima suma projektui finansuoti – 30 tūkst. eurų, bet nedaugiau 60 proc. projekto lėšų, didelėje įmonėje – 30 tūkst. eurų, bet ne daugiau 50 proc. projekto lėšų. Kitą dalį pareiškėjas privalo prisidėti prie projekto finansavimo savo lėšomis.
 
Siekiantys gauti finansavimą pareiškėjai turi užpildyti paraišką, kuri skelbiama ES struktūrinių fondų svetainėje www.esinvesticijos.lt, taip pat inteneto svetainėje www.lvpa.lt, ir pateikti ją VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūrai iki 2015 m. lapkričio 3 d. dienos. 
 
Iš viso pagal priemonę „Auditas pramonei LT“ 2014–2020 m. numatoma investuoti 7,2 mln. eurų ES paramos.

Visi priemonės dokumentai - https://lvpa.lt/lt/paraiskos/paskelbtas-priemones-auditas-pramonei-lt-kvietimas-teikti-paraiskas-54

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.