kovo
07

Paskelbtas antras priemonės „DPT pramonei LT+“ kvietimas

Šiandien VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje paskelbtas antrasis priemonės „DPT pramonei LT+“ kvietimas.

Didelio poveikio technologijos (toliau – DPT) – technologijos, kai inovatyvus produktas (produkcija) pagaminamas naudojant sudedamąsias dalis, pagrįstas arba nanotechnologijomis, arba mikro ir nanoelektronika, arba pramoninėmis biotechnologijomis, arba pažangiosiomis medžiagomis, arba fotonika, arba taikant pažangias gamybos sistemas, kaip apibrėžta Komunikate.

Priemonės tikslas – paskatinti tradicinės pramonės transformaciją, diegiant svarbių pramonės inovatyvumui ir visos ekonomikos augimui technologijas – DPT labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių gamybos procesuose. Remiama veikla – DPT diegimas Lietuvos Respublikos tradicinės pramonės šakose, siekiant stiprinti ir modernizuoti MVĮ pramoninę bazę, sudarant sąlygas masinei inovatyvių produktų (produkcijos) (panaudojant DPT) gamybai plėtoti.

Didžiausia projektui galima skirti finansavimo lėšų suma yra iki 2 900 000 Eur. Mažiausia projektui galima skirti finansavimo lėšų suma yra 50 000 Eur.

Didžiausia galima projekto finansuojamoji dalis arba pagalbos intensyvumas negali viršyti:

·         45 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų, jeigu pareiškėjas yra labai maža ir maža įmonė. Pareiškėjas privalo prisidėti prie projekto finansavimo ne mažiau nei 55 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų;
·         35 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų, jeigu pareiškėjas yra vidutinė įmonė. Pareiškėjas privalo prisidėti prie projekto finansavimo ne mažiau negu 65 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų.

Paraiškas galima teikti iki 2017 m. birželio 21 d.

Daugiau informacijos ir aktualūs dokumentai čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.