kovo
30

Paskelbtas priemonės „Eco-inovacijos LT“ antras kvietimas teikti paraiškas

Šiandien paskelbtas priemonės „Eco-inovacijos LT“ antras kvietimas teikti paraiškas projektams finansuoti. Paraiškų priėmimo terminas – 2017 m. gegužės 31 d.

Priemonės tikslas yra paskatinti labai mažas, mažas ir vidutines įmones diegtis netechnolologines ekoinovacijas, t. y. diegti aplinkosaugos vadybos (valdymo) sistemas, atlikti gamybos technologinius ir (ar) aplinkosaugos auditus bei projektuojant gaminius taikyti ekologinio projektavimo principus.

Tinkami pareiškėjai – labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės.

Pagal priemonę finansuojamas netechnologinių ekoinovacijų diegimas ir skatinimas: 1) AVS pagal tarptautinių standartų reikalavimus diegimas ir (ar) gamybos technologinių ir (ar) aplinkosaugos auditų, kurių pagalba būtų pateikta racionalaus išteklių naudojimo ir taršos prevencijos analizė, atlikimas; 2) ekologiškas projektavimas. Numatoma paremti projektus, kuriais skatinamas ekologinis projektavimas, t. y. numatoma pagerinti gaminių ekologiškumą per visą jų gyvavimo ciklą (žaliavų parinkimas ir naudojimas, gamyba, pakavimas, transportavimas, naudojimas), ekologinius aspektus sistemingai įtraukiant pačiame ankstyviausiame gaminio projektavimo etape.

Daugiau informacijos ir reikalingi dokumentai čia.
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.