lapkričio
30

Paskelbtas priemonės "Expo sertifikatas LT" kvietimas

Šiandien VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje paskelbtas priemonės „Expo sertifikatas LT“ kvietimo konkursas.

Priemonės tikslas – paskatinti įmonių tarptautiškumą, teikiant paramą planuojamai eksportuoti produkcijai sertifikuoti, tai padėtų tarptautinėse rinkose sukurti teigiamą įvaizdį, kad Lietuvos Respublikos įmonės teikia kokybiškus ir tarptautinius standartus atitinkančius produktus.

Remiama veikla – planuojamų eksportuoti produktų sertifikavimas, įskaitant reikalingus bandymus ir tyrimus.

Galimi pareiškėjai yra labai mažos įmonės, mažos įmonės ir vidutinės įmonės. Partneriai negalimi.

Didžiausia projektui galima skirti finansavimo lėšų suma yra 144 810 Eur (šimtas keturiasdešimt keturi tūkstančiai aštuoni šimtai dešimt eurų). Mažiausia projektui galima skirti finansavimo lėšų suma yra 4 500 Eur (keturi tūkstančiai penki šimtai eurų).

Didžiausia galima projekto finansuojamoji dalis negali viršyti 50 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų. Pareiškėjas privalo prisidėti prie projekto finansavimo ne mažiau nei 50 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų.

Paraiškos teikiamos LVPA per DMS šių Taisyklių 2 skirsnyje nustatyta tvarka.

Kvietimas galioja iki 2018 m. vasario 28 d.

Daugiau informacijos rasite čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.