balandžio
28

Paskelbtas priemonės „Gamtinių dujų skirstymo sistemų modernizavimas ir plėtra“ konkurso kvietimas

Šiandien VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje paskelbtas Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonės „Gamtinių dujų skirstymo sistemų modernizavimas ir plėtra“ konkurso kvietimas.

Priemonės finansavimo tikslas - kuriant pažangią gamtinių dujų skirstymo sistemą, stiprinti vidinį gamtinių dujų tinklą, užtikrinti suskystintų gamtinių dujų terminalo ir tarpvalstybinių jungčių efektyvų naudojimą, taip pat sudaryti sąlygas integruoti Lietuvos gamtinių dujų sistemą į Europos gamtinių dujų vidaus rinką.

Galimi pareiškėjai  - juridiniai asmenys, kurie licencijoje nurodytoje teritorijoje verčiasi gamtinių dujų skirstymo veikla ir yra atsakingi už gamtinių dujų skirstymo sistemos eksploatavimą, techninės priežiūros užtikrinimą, prireikus – už jos plėtrą konkrečioje teritorijoje, sujungimą su kitomis sistemomis, taip pat už ilgalaikio sistemos pajėgumo užtikrinimą, pagrįstą gamtinių dujų skirstymo paklausa, – gamtinių dujų skirstymo sistemos operatoriai.

Didžiausia galima projektui skirti finansavimo lėšų suma 2 000 000 Eur.

Paraiškas galima teikti iki birželio 30 d.

Daugiau informacijos ir aktualūs dokumentai čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.