gruodžio
29

Paskelbtas priemonės „Gamtinių dujų skirstymo sistemų modernizavimas ir plėtra“ kvietimas

Šiandien VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje paskelbtas priemonės „Gamtinių dujų skirstymo sistemų modernizavimas ir plėtra“ kvietimo konkursas.

Priemonės tikslas – kuriant pažangią gamtinių dujų skirstymo sistemą, stiprinti vidinį gamtinių dujų tinklą, užtikrinti suskystintų gamtinių dujų terminalo ir tarpvalstybinių jungčių efektyvų naudojimą, taip pat sudaryti sąlygas integruoti Lietuvos gamtinių dujų sistemą į Europos gamtinių dujų vidaus rinką.

Priemonės remiamos veikla - naujų pažangiųjų skirstymo sistemų įrengimas, siekiant užtikrinti dujų skirstymo saugumą ir patikimumą.
Galimi pareiškėjai yra juridiniai asmenys, kurie licencijoje nurodytoje teritorijoje verčiasi gamtinių dujų skirstymo veikla ir yra atsakingi už gamtinių dujų skirstymo sistemos eksploatavimą, techninės priežiūros užtikrinimą, prireikus – už jos plėtrą konkrečioje teritorijoje, sujungimą su kitomis sistemomis, taip pat už ilgalaikio sistemos pajėgumo užtikrinimą, pagrįstą gamtinių dujų skirstymo paklausa, – gamtinių dujų skirstymo sistemos operatoriai.

Pagal Aprašą partneriai negalimi.

Didžiausia finansavimo suma ir intensyvumas -  1 500 000 Eur, iki 50 proc.

Kvietimo pabaiga: 2018-02-28, 24.00 val.

Daugiau informacijos čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.