balandžio
24

Paskelbtas priemonės „Intelektas LT-2“ kvietimas teikti paraiškas projektams finansuoti

 
Balandžio 20 d. paskelbtas priemonės „Intelektas LT-2“ kvietimas teikti paraiškas projektams finansuoti. 
 
Priemonės tikslas – paskatinti bendrus mokslo ir verslo mokslinių tyrimų ir (ar) eksperimentinės plėtros (toliau – MTEP) projektus, kuriančius didesnę pridėtinę vertę turinčius produktus. Priemone tikimasi padidinti verslo inovacijų potencialą ir skatinti naujų produktų pateikimą rinkai, taip įgyvendinant Investicijų veiksmų programoje ir susijusiuose strateginiuose dokumentuose iškeltus tikslus. 
 
Finansuojamos veiklos – fundamentiniai tyrimai (priskirtini tiksliniams fundamentiniams tyrimams, turi sudaryti ne daugiau kaip 10 procentų projekto tinkamų finansuoti išlaidų); MTEP; įmonių pradinės investicijos, kuriomis kuriama naujos ar plečiama esamos įmonės MTEP ir inovacijų infrastruktūra, kuri nėra prieinama viešai arba klasteriuose.
 
Šios priemonės projektų finansavimo apimtys, lyginant su priemone „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ yra didesnės, kadangi keliami papildomi reikalavimai pareiškėjų ir partnerių patirtoms ir deklaruotoms MTEP investicijoms. 
Priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai"“ reikalavimų aprašas šiuo metu atnaujinimas, kadangi planuojamas naujas kvietimas teikti paraiškas.
 
Galimi priemonės pareiškėjai ir partneriai: viešieji juridiniai asmenys, vykdantys MTEP veiklas, arba privatieji juridiniai asmenys, vykdantys MTEP veiklas; privatieji juridiniai asmenys, vykdantys MTEP veiklas. Pagal Aprašą partnerystė būtina. 
 
Paraiškų teikimo terminas – 2018 m. rugpjūčio 20 d. 
 
Daugiau apie priemonę ir aktualius dokumentus rasite čia.
 Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.