gruodžio
29

Paskelbtas priemonės „Intelektas. Bendri mokslo - verslo projektai“ kvietimas

Pirmadienį, paskelbtas priemonės „Intelektas. Bendri mokslo – verslo projektai“ kvietimo konkurso I etapas ( konkursas  Europos Sąjungos (ES) investicijoms gauti vyks dviem etapais).  Vykdyti didelės apimties mokslinius tyrimus, įsigyti tam reikalingą įrangą įmonės galės pasinaudodamos ES struktūrinės paramos investicijomis. Pagal priemonę „Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai“ Ūkio ministerija pirmuoju kvietimu paskirstys 60 mln. eurų.

Paramą, taikomiesiems moksliniams tyrimams, produkto prototipo sukūrimui ir bandymui, laboratorijų įrengimui ir tyrėjų personalui išlaikyti,  galės gauti tiek jau veikiančios, tiek įsteigtos naujos įmonės.

Verslas pagal šią priemonę dėl finansavimo konkuruos tik su tai pačiai sumaniosios specializacijos krypčiai priskiriamais projektais. ES investicijos bus paskirstytos projektams veikiantiems sveikatos technologijų ir biotechnologijų, naujų gamybos procesų ir technologijų, agroinovacijų ir maisto technologijų, energetikos, įtraukios ir kūrybingos visuomenės, transporto, logistikos ir informacinių ir ryšių technologijų srityje.

Iš viso pagal priemonę „Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai“ iki 2020 m. planuojama paskirstyti iki 139 mln. eurų ES investicijų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.