gruodžio
08

Paskelbtas priemonės "Intelektas.Bendri mokslo-verslo projektai" konkurso II etapas

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje paskelbtas priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ kvietimo konkurso antras etapas.
 
Pasibaigus pirmajam paraiškų vertinimo etapui, teigiamai įvertintos 27 pradedančiųjų inovatorių paraiškos, jose tinkamų finansuoti išlaidų suma – 10,19 mln. Eur. Neigiamai įvertintos 12 paraiškų, 1 paraiška atmesta pareiškėjo prašymu.
 
Brandžiųjų inovatorių grupėje teigiamai įvertinta buvo 121 paraiška, tinkamų finansuoti išlaidų suma – 180 mln. Eur. Neigiamai įvertintos 26 paraiškos. Po I etapo vertinimo pabaigos, 6 pradedančiųjų inovatorių paraiškose lieka numatomas MSI, kaip partnerių, dalyvavimas, 35 brandžiųjų inovatorių paraiškose numatomas MSI, kaip partnerių, dalyvavimas.
 
Atmetimo priežastys pradedančiųjų inovatorių grupėje: 10 paraiškų neatitiko mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) keliamų reikalavimų, 1 paraiška neatitiko sumaniosios specializacijos (SMART) krypčių reikalavimų ir MTEP, 1 paraiškoje pareiškėjas buvo netinkamas, 1 paraiška atsiimta paties pareiškėjo valia.
 
Brandžiųjų inovatorių grupėje 23 paraiškos buvo atmesta dėl neatitikimo MTEP keliamiems reikalavimas, 3 – dėl neatitikimo SMART kryptims keliamų reikalavimų ir MTEP keliamų reikalavimų.
Priemonės tikslas –skatinti įmones investuoti į inovaciniams gaminiams, paslaugoms ar procesams kurti reikalingą MTEP, taip pat paskatinti įmonių plėtrą ir naujų inovacinių įmonių steigimąsi investuojant į MTEP ir inovacijų infrastruktūros kūrimą ir plėtrą.

Teigiamai įvertintų projektų sąrašai yra čia ir čia.

Daugiau informacijos ir reikalingi dokumentai -  čia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.