birželio
22

Paskelbtas priemonės „Smart FDI“ konkurso kvietimas

Šiandien VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūroje paskelbtas priemonės „Smart FDI“ konkurso kvietimas.
Šios priemonės tikslas – pritraukti į Lietuvos Respubliką mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros ir inovacijų srities užsienio investicijų pagal Prioritetines mokslinių tyrimų ir eksperimentinės (socialinės, kultūrinės) plėtros ir inovacijų raidos (sumanios specializacijos) kryptis.
Pagal priemonės Aprašą remiamos šios veiklos:
  • tiesioginės užsienio investicijos į mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (toliau – MTEP) veiklas;
  • tiesioginės užsienio investicijos, kuriomis kuriama naujos arba plečiama esamos įmonės MTEPI infrastruktūra;
  • tiesioginės užsienio investicijos į veiklas, susijusias su procesų ir organizacinių inovacijų diegimu.
Pareiškėjas gali pasirinkti projekte įgyvendinti arba visas tris nurodytas veiklas, arba dvi iš nurodytų veiklų, arba vieną nurodytų veiklų.
Galimi pareiškėjai yra užsienio investuotojo (įmonės) Lietuvos Respublikoje įsteigtas privatus juridinis asmuo, kuriam užsienio investuotojas daro lemiamą įtaką, arba užsienio investuotojas (įmonė), arba užsienio investuotojo (įmonės) įsteigtas filialas Lietuvos Respublikoje
Projekto įgyvendinimui pagal pasirinktas veiklas galimi partneriai.
Didžiausia projektui galima skirti finansavimo lėšų suma, pagal pasirenkamą veiklą, yra:
  • 3 000 000 Eur
  • 6 500 000 Eur
  • 500 000 Eur
Mažiausia projektui galima skirti finansavimo lėšų suma yra 50 000 Eur.
Atkreipiame dėmesį, kad pareiškėjas pildo paraišką (pareiškėjas gali pateikti paraišką tik lietuvių kalba arba lietuvių ir anglų kalbomis, siekdamas užtikrinti tinkamą vertimo paslaugų kokybę (tinkamu vertimu laikomas vertimo patvirtinimas vertėjo parašu ir vertimo biuro antspaudu arba tiekėjo ar jo įgalioto asmens parašu ir antspaudu) ir vertinant pirmenybę teikiant egzemplioriui lietuvių kalba) ir kartu nurodytais priedais iki kvietimo teikti paraiškas skelbime nustatyto termino paskutinės dienos teikia ją per Duomenų mainų svetainę (DMS).
Paraiškos per DMS turi būti pateiktos LVPA iki 2020 m. lapkričio 30 d. 24:00 val.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.