gegužės
06

Paskelbtas priemonės „Verslo klasteris LT“ kvietimas teikti paraiškas

Informuojame, kad š. m. gegužės 6 d. VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra kartu su Lietuvos Respublikos ūkio ministerija paskelbė kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Verslo klasteris LT“.
Priemonės tikslas – paskatinti MVĮ, nutarusių veikti kartu, grupes įsitraukti į tarptautines tinklų grandines, siekiant rasti savo produkcijai naujas eksporto rinkas.
Pagal Aprašą remiamos veiklos – įmonių grupių (klasterių) sinergija paremtos veiklos, nukreiptos į naujų eksporto rinkų paiešką (konsultacinės, įskaitant ekspertines, paslaugos, narystė tarptautiniuose tinkluose (platformose), rinkodaros priemonių, skirtų įsiliejimui į tarptautinius tinklus, rengimas ir kita).
Galimi pareiškėjai yra verslo klasterio koordinatoriai, kuriais gali būti: viena iš verslo klasterio įmonių – labai maža, maža ar vidutinė įmonė (toliau – MVĮ), verslo asociacija, prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Galimi partneriai yra verslo klasterio nariai  t.y. MVĮ.
Ne mažiau negu 2 verslo klasterio nariai (MVĮ) turi veikti ne trumpiau kaip vienerius metus iki paraiškos pateikimo ir kiekvieno jų metinės pajamos turi būti ne mažesnės kaip 145 000 Eur (vienas šimtas keturiasdešimt penki tūkstančiai  eurų) arba visų klasterio narių (MVĮ) bendros metinės pajamos turi būti ne mažesnės kaip 500 000 Eur.
  • Didžiausia projektui galima skirti finansavimo lėšų suma yra 320 000 Eur (trys šimtai dvidešimt tūkstančių eurų).
  • Mažiausia projektui galima skirti finansavimo lėšų suma yra 75 000 Eur (septyniasdešimt penki tūkstančiai eurų).
Didžiausią galimą projekto finansuojamąją dalį sudaro:
  • iki 100 procentų tinkamų finansuoti projekto išlaidų, nurodytų Aprašo 1 lentelės 5.5 papunktyje ir 6 bei 7 punktuose (taikoma pareiškėjams);
  • iki 50 procentų tinkamų finansuoti projekto išlaidų, nurodytų Aprašo 1 lentelės 5.1, 5.3 ir 5.4 papunkčiuose (taikoma pareiškėjui). Pareiškėjas ir (arba) partneriai privalo prisidėti prie šių kategorijų išlaidų finansavimo ne mažesne kaip 50 procentų tinkamų išlaidų, nurodytų Aprašo 1 lentelės 5.1, 5.3 ir 5.4 papunkčiuose, suma;
  • iki 50 procentų tinkamų finansuoti projekto išlaidų, nurodytų Aprašo 1 lentelės 5.2 papunktyje (taikoma pareiškėjui, kai jis yra vienas iš verslo klasterio narių – MVĮ, ir partneriams). Pareiškėjas ir (arba) partneriai privalo prisidėti prie šios kategorijos išlaidų finansavimo ne mažesne kaip 50 proc. tinkamų 5.2 kategorijos išlaidų, nurodytų Aprašo 1 lentelėje, suma.
Paraiškos turi būti pateiktos iki 2016 m. liepos 22 d., daugiau informacijos apie priemonę ir jos kvietimą galima rasti čia.

Komunikacijos skyrius:
(85)2034866

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.