kovo
29

Paskelbti energetinių priemonių kvietimai teikti paraiškas

Informuojame, kad šiandien, kovo 29 d. paskelbti kvietimai teikti paraiškas pagal priemones „Biokuro panaudojimo skatinimas šilumos energijai gaminti“ ir „Elektros skirstomųjų tinklų modernizavimas ir plėtra“.

Priemonės „Biokuro panaudojimo skatinimas šilumos energijai gaminti“ kvietimo biudžetą sudaro 2,2 mln. Eur, kurie bus skirti šilumos tiekėjams ir nepriklausomiems šilumos gamintojams, planuojantiems įrengti biokurą naudojančius šilumos gamybos įrenginius (iki 10 MW šiluminės galios), pakeičiant iškastinį kurą centralizuotai tiekiamos šilumos gamyboje. Paraiškas galima teikti iki 2019 m. gegužės 27 d. 24:00, tik per Duomenų mainų svetainę (DMS). Daugiau informacijos galima rasti čia.

Priemonės „Elektros skirstomųjų tinklų modernizavimas ir plėtra“ lėšomis bus investuojama į transformatorių pastočių ir (ar) skirstyklų atnaujinimą, diegiant pažangiojo tinklo elementus, taip pat į elektros skirstomųjų tinklų skirstomųjų punktų, transformatorinių ir (ar) elektros linijų atnaujinimą, diegiant pažangiojo tinklo elementus. Tinkami šios priemonės pareiškėjai - elektros energijos skirstomųjų tinklų operatoriai, kvietimo biudžetas - 15,6 mln. Eur, paraiškos priimamos iki 2019 m. liepos 31 d., 24:00, tik per DMS. Daugiau informacijos galima rasti čia.
 
LVPA Komunikacijos skyrius
(8 5) 268 7411

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.