sausio
31

Paskelbti priemonės „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ kvietimai teikti paraiškas

Šiandien paskelbti priemonės „Šilumos tiekimo tinklų modernizavimas ir plėtra“ kvietimai Nr. 5 ir Nr. 6 teikti paraiškas. Galimi pareiškėjai yra šilumos tiekėjai.

Priemonės Nr. 5 kvietimo projektų finansavimo tikslas – didinti šilumos perdavimo efektyvumą, numatant centralizuotai tiekiamos šilumos tinklų plėtrą. Remiama veikla apima naujų šilumos tiekimo tinklų klojimą naujose trasose, išplečiant ir apjungiant centralizuoto šilumos ir vėsumos tiekimo sistemas, atliekant šilumos tiekimo tinklų sužiedinimą, kai prijungiami nauji šilumos vartotojai prie šilumos tiekimo tinklų.
Tam numatyta skirti 1 318 712,98 Eur.

Priemonės Nr. 6 kvietimo projektų finansavimo tikslas yra didinti šilumos perdavimo efektyvumą bei paskatinti didesnį atsinaujinančių energijos išteklių naudojimą šilumos ūkio sektoriuje. Finansuojamos veiklos – šilumos tiekimo tinklų modernizavimas, didinant šilumos tiekimo patikimumą ir mažinant šilumos nuostolius. Remiama veikla apima šiuos šilumos tiekimo tinklų rekonstravimo ir (ar) remonto darbus: atskirų vamzdynų ruožų keitimą, nekeičiant vamzdyno trasos ašies arba ją keičiant, ir šilumos tiekimo tinklų įvadų į pastatus keitimą, nekeičiant jų trasos arba ją keičiant.
Šiems projektams finansuoti numatyta skirti 20 000 000 Eur.

Paraiškų teikimo terminas yra iki 2019 m. balandžio 1 d.

Išsamiau apie priemonės kvietimų reikalavimus ir aktualius dokumentus rasite ČIA.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.