gegužės
30

Pietryčių Lietuvos turizmo maršrutas - norintiems pažinti Vilniaus kraštą

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra ir Šalčininkų rajono savivaldybės administracija pasirašė projekto finansavimo ir administravimo sutartį. Investuojant 254 tūkst. Eur iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų bus įgyvendinamas projektas – „Pietryčių Lietuvos turizmo maršrutas“.

Dažiausiai atostogauti norisi kažkur toli, atitrūkstant nuo kasdienybės, tačiau jei poilsiui turime tik savaitgalį, o iki atostogų dar reikia palaukti, galime pakeliauti ir vietomis, kurios yra šalia. Vilniaus regione gausu kultūros paveldo ir istorinių objektų: bažnyčios ir dvarai, legendas slepiantys mitologiniai akmenys ir senoviniai pilkapiai, unikalūs senovinių kaimų pastatai ir gražūs kraštovaizdžiai.

Norėdamos pritraukti į regioną didesnį lankytojų srautą, Šalčininkų, Vilniaus ir Švenčionių rajonų savivaldybių administracijos nusprendė kartu sukurti bendrą Pietryčių Lietuvos turizmo maršrutą. Projekto lėšos bus naudojamos projektuoti, gaminti ir įrengti ženklus, nuorodas, informacinius stendus, neįgaliesiems skirtas turizmo ženklinimo infrastruktūros priemones - taktilinius žemėlapius. Pagrindinė taktilinių žemėlapių ir modelių funkcija – padėti juos čiuopiančiam žmogui susidaryti bendrą vietos vaizdą.

Pasak savivaldybės administracijos, šio turizmo maršruto tikslas – skatinti lietuvius bei Lietuvos svečius atrasti kelionių maršrutus Lietuvoje ir geriau pažinti dar mažai žinomas savo šalies vietas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.