kovo
27

Planuojantiems investicijas - atnaujintas ES finansavimo priemonių grafikas

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) kviečia susipažinti su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos atnaujintu 2019 – 2020 m. kvietimų teikti paraiškas grafiku verslo įmonėms ir viešojo sektoriaus įstaigoms – čia.

Atsižvelgiant į atnaujintą grafiką LVPA verslo klientai iki 2020 m. dar turės galimybę investuoti į šias sritis:
• inovatyvių produktų ir paslaugų kūrimą, 
• gaminių ir paslaugų dizaino kūrimą
• gamybos pajėgumų didinimą, įrangos įsigijimą, 
• dalyvavimą tarptautinėse parodose ir inovacijų renginiuose, 
• produktų sertifikatus užsienyje, 
• atsinaujinančius energijos išteklius,
• klasterių plėtrą.

Detalesnę informaciją apie LVPA administruojamas verslo priemones ir planuojamus kvietimus teikti paraiškas galite rasti šiame grafike. 
 
LVPA iki 2020 m. taip pat administruos strategiškai svarbias ES investicijų priemones „SmartInvest LT“, „SmartParkas LT“ „Ikiprekybiniai pirkimai LT“, „Inogeb LT“, ‚“Savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra“, kurių lėšomis tokios viešojo sektoriaus institucijos kaip VšĮ „Investuok Lietuvoje“, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, savivaldybių administracijos ir kt. įgyvendins projektus, didinančius inovacijų sklaidą, užsienio investuotojų pritraukimą, turizmo infrastruktūros kūrimą ir pan.
 
LVPA šiuo metu administruoja 1834 projektus, kuriuose ES investicijos sudaro daugiau kaip 687 mln. Eur. Vien tik 2018 m. agentūroje įvertinta 900 paraiškų, kurios, tikimasi, virs sėkmingais verslo ir viešojo sektoriaus projektais, prisidėsiančiais prie Lietuvos ekonomikos augimo.
 
Norite svarbiausias ES investicijų žinias verslui sužinoti pirmieji? Kviečiame prenumeruoti LVPA naujienas, taip pat stebėti informaciją interneto svetainėje www.lvpa.lt, LVPA Facebook ir LinkedIn paskyrose bei susisiekti el. paštu [email protected]
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.