spalio
27

Po “širdelę” - lietuviškiems projektams “RegioStars” konkurse

Europos Komisijos paskelbto “RegioStars” konkurso finale tarp 25 finalininkų - ir du Lietuvos projektai, kuriuos iš pateiktų 214 kandidatų sąrašo atrinko nepriklausomi EK ekspertai.

Projektai pretenduoja į geriausių pagal sanglaudos politiką finansuojamų projektų apdovanojimus už kompetenciją ir naują požiūrį regioninės plėtros srityje.

Mūsų projektai konkuruoja dviejose kategorijose. Juos galime palaikyti, paspaudę prie jų pridėtą “širdelę”. Balsuoti galima konkurso svetainėje https://regiostarsawards.eu/  kasdien, iki lapkričio 15 d., iš vieno įrenginio vieną kartą.

„SMART Europe“ kategorijoje (vietos verslo konkurencingumo didinimas skaitmeniniame pasaulyje) dalyvauja UAB „Softneta“ įgyvendintas projektas „Medicininių vaizdų apdorojimo, kompiuterinio diagnozavimo ir klinikinių sprendimų palaikymo informacinės ekosistemos ir taikomųjų programų kūrimas“.

“FAIR Europe“ kategorijoje (įtraukties ir kovos su diskriminacija skatinimas) finale - Centrinės projektų valdymo agentūros komunikacijos projektas „Aš – tavo kaimynas. NERŪŠIUOK MANĘS“.
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.