gruodžio
18

„Pramonės skaitmeninimas LT“ paraiškose prašomas - 66 mln. Eur. finansavimas

Pasibaigus priemonės „Pramonės skaitmeninimas LT“ kvietimo paraiškų vertinimui, Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA įvertino 120 paraiškų. Prašomas finansavimas būsimiems projektams yra daugiau nei 66 mln. Eur.

Teigiamai įvertinta 101 paraiška, iš kurių 47 sudaro labai mažos ir mažos, kurios prašo 17,8 mln. Eur ir  54 – vidutinės įmonės, kurių prašomas finansavimas projektų įgyvendinimui siekia 40 mln. Eur.

Dėl įvairiausių priežasčių atmestų ar atsiimtų paraiškų buvo 19, kurių tinkamos finansuoti išlaidos sudarė 20,6 mln. Eur, o prašyta paramos suma – 7 mln. Eur.

Labai mažos ir mažos įmonės pasiskirstė pagal apskritis: aktyviausiai, 22, į finansavimą pretenduojančios yra Vilniaus apskrityje veikiančios įmonės, 11 – Kauno, kiek mažiau įmonių - Panevėžio, Klaipėdos, Telšių, Šiaulių, Alytaus, Utenos ir Tauragės apskrityse. Vidutinių įmonių statusą turintys pareiškėjai pagal apskritis pasiskirstė: 19 Kauno apskrityje, 16 - Vilniaus, 7 – Panevėžio, ir tik keletas – Utenos, Šiaulių, Telšių, Alytaus, Tauragės, Marijampolės apskrityse veikiančios įmonės.

Daugiau informacijos:
LVPA Komunikacijos skyrius
El.p.: [email protected]
Tel. nr: (8 5) 2034866

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.