kovo
14

Atnaujintas priemonės „Ikiprekybiniai pirkimai LT“ paraiškų priėmimas ir vertinimas


2018 m. kovo 9 d.  Nr. 4-139 ūkio ministro įsakymu patvirtinti 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 1 prioriteto „Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas“ įgyvendinimo priemonės Nr. 01.2.1-LVPA-V-835 „Ikiprekybiniai pirkimai LT“ finansavimo sąlygų aprašo pakeitimai.

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra nuo 2018 m. kovo 12 d. atnaujino priemonės „Ikiprekybiniai pirkimai LT“ paraiškų pagal valstybės projektų sąrašą priėmimą ir vertinimą.

Priemonės tikslas – kurti naujus produktus ir taip skatinti į paklausą orientuotas inovacijas, taip pat spartinti tokių inovacijų plėtrą, kuri išspręstų viešojo sektoriaus poreikius.

Remiama veikla – inovacijų paklausos skatinimas vykdant ikiprekybinį pirkimą (skatinant perkančiąsias organizacijas pirkti mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (toliau – MTEP) paslaugas), kurio metu sukuriamas naujas, rinkoje neegzistuojantis gaminys, paslauga, medžiaga, procesas arba iš esmės patobulinamas jau egzistuojantis gaminys, paslauga, medžiaga, procesas (toliau – inovatyvusis produktas), skirti visuomenei aktualioms socialinėms ir ekonominėms problemoms spręsti.

Pagal Aprašą galimi pareiškėjai – perkančiosios organizacijos, gavusios koordinuojančiosios organizacijos patvirtinimą, kad inovatyviojo produkto pirkimas gali būti organizuojamas vadovaujantis Ikiprekybinių pirkimų vykdymo tvarkos aprašu.


 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.