spalio
13

Priemonė „Intelektas. Bendri mokslo ir verslo projektai“ - po kvietimo antrojo etapo pabaigos

Po Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų priemonės „Intelektas. Bendri mokslo ir verslo projektai“ kvietimo antrojo etapo sulaukta 144 paraiškų gauti 86,9 mln. eurų finansavimą.
 
Didžiausia gautose paraiškose nurodyta projekto finansavimo suma yra 4,2 mln. eurų, mažiausia – 54,4 tūkst. eurų. Vidutiniškai paraiškose prašoma 603 tūkst. eurų ES investicijų.
 
Pagal sumaniosios specializacijos kryptis paraiškos pasiskirsto taip: energetikos ir tvariosios aplinkos krypties paraiškų sulaukta 19, sveikatos technologijų ir biotechnologijų – 42, agroinovacijų ir maisto technologijos krypties – 15, naujų gamybos procesų, medžiagų ir technologijų – 37, transporto, logistikos ir informacinių ryšių technologijų – 23, įtraukios ir kūrybingos visuomenės – 8.
 
Pretenduojančios gauti finansavimą įmonės savo būsimuose projektuose numato kurti taupančius energiją prietaisus, naujus biotechnologijų ir sveikatos technologijų produktus, funkcinėmis savybėmis pasižyminčius naujus maisto produktus, inovatyvią sveikatinimo įrangą, inovatyvius informacinių technologijų sprendimus, taip pat vykdys daugelį kitų veiklų.
 
Paraiškas pagal šią priemonę galėjo teikti tiek jau veikiančios, tiek įsteigtos naujos įmonės taikomiesiems moksliniams tyrimams, produkto prototipo sukūrimui ir bandymui, laboratorijų įrengimui, tyrėjų personalui išlaikyti ir kitoms su moksliniais tyrimais ir eksperimentine plėtra susijusioms veikloms.
 
Šiuo priemonės „Intelektas. Bendri mokslo ir verslo projektai“ kvietimu planuojama investuoti 60 mln. eurų. Per 2014–2020 metų laikotarpį pagal priemonę „Intelektas. Bendri mokslo ir verslo projektai“ numatyta investuoti apie 139 mln. eurų ES investicijų.


Komunikacijos skyrius:
(85) 2034866

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.