kovo
15

Priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai paraiškų pateikimo terminas

Informuojame, kad paskutinė priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ paraiškų pateikimo diena, t. y. kovo 28 d., yra šventinė diena.
 
Dėl šios priežasties, vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso patvirtinimo, įsigaliojimo ir įgyvendinimo įstatymo 1.121 ir 1.122 straipsniais, paskutinė paraiškų pateikimo diena bus kovo 29 d. 
 
Primename, kad paraiška turi būti atsiųsta pašto siunta naudojantis pašto paslaugų teikėjų teikiamomis paslaugomis arba pristatyta į viešosios įstaigos Lietuvos verslo paramos agentūros (toliau – LVPA) priimamąjį, Savanorių pr. 28, LT-03116 Vilnius, kartu pateikiant ir jos elektroninę laikmeną. 
 
Siunčiant registruotąja pašto siunta, paraiškos turi būti įteiktos pašto paslaugų teikėjui ne vėliau kaip iki 2016 m. kovo 29 d. 24:00 val.
Jei paraiška siunčiama ne registruotąja pašto siunta, ji turi būti pristatyta į viešąją įstaigą Lietuvos verslo paramos agentūrą iki 2016 m. kovo 29 d. 16:00 val. 
LVPA neprisiima atsakomybės dėl ne laiku pristatytų paraiškų.


LVPA Komunikacijos skyrius
 
Tel.: (8 5) 268 7411

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.