balandžio
01

Priemonių „Regio Invest LT+“, „Naujos galimybės LT“, „Expo sertifikatas LT“ pareiškėjams: pasikeitė vidutinio metų sąrašinio darbuotojų skaičiaus apskaičiavimas

2015 m. balandžio 1 d. įsigalioja 2015 m. kovo 23 d. Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymas Nr. 4-154, kuriuo nauja redakcija išdėstytas Smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto vidutinio metų sąrašinio darbuotojų skaičiaus nustatymo tvarkos aprašas (toliau - Tvarkos aprašas).

Pildant Smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto statuso deklaracijos elektroninę deklaracijos formą, vidutinis metinis darbuotojų skaičius apskaičiuojamas atsižvelgiant į Tvarkos aprašo 4 punkto nuostatas, kad darbuotojas dirbęs visą darbo dieną, laikomas vienetu, o ne visą darbo dieną dirbę darbuotojai vertinami kaip vieneto dalys.

Pavyzdžiui, UAB „Įmonė“ darbuotojų skaičius kito taip:

UAB „Įmonė“ vidutinis sąrašinis metinis darbuotojų skaičius pagal Tvarkos aprašo 3 punkte pateiktą formulę 2014 m. būtų:

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad individualios įmonės savininkas (arba individualios įmonės savininko paskirtas individualios įmonės vadovas, kai su juo sudaroma civilinė sutartis), mažosios bendrijos vadovas (arba mažosios bendrijos atstovas), tikrųjų ūkinių bendrijų ir komanditinių ūkinių bendrijų tikrieji nariai (fiziniai asmenys) ir verslininkas prilyginami vienam darbuotojui.
 
Ši informacija bus aktuali ir kitų būsimų 2014-2020 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų priemonių pareiškėjams.


Komunikacijos skyrius:
[email protected]
(8 5) 268 7411

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.