lapkričio
12

Pristatytas Europos Sąjungos investicijų priemonių pasirinkimo įrankis

Ekonomikos ir inovacijų ministerija sukūrė Europos Sąjungos investicijų priemonių pasirinkimo įrankį, kurio tikslas – palengvinti ES investicijų galimybių paiešką. 
 
Naudojantis ES priemonių paieškos instrumentu pagal pasirinktus kriterijus bus pateikiamos nuorodos apie siūlomas finansavimo priemones. ES investicijų priemonėms sugrupuoti potencialūs pareiškėjai turės nurodyti organizacijos tipą, dydį, veiklos tipą, veiklos vykdymo trukmę, dominančią sritį ir kitą susijusią informaciją. Pagal pateiktą informaciją sistema pateiks aktualių Ekonomikos ir inovacijų ministerijos administruojamų ES investicijų priemonių sąrašą.
 
„Sukurtas įrankis www.esgalimybes.lt padės greičiau rasti naudingą informaciją apie aktualius LVPA, INVEGA, ESFA, MITA ES investicijų verslui instrumentus. Tai padės efektyviau vieno langelio principu plėtoti ir tobulinti Ekonomikos ir inovacijų ministerijos agentūrų korporatyvinės komunikacijos ir paslaugų sistemą. Paslaugų iš kliento perspektyvos modeliavimas didina ES investicijų galimybių ir vertės rezultatų kūrimą proceso klientams ir kitoms suinteresuotosioms šalims,“ teigia Lietuvos verslo paramos agentūros direktorius Aurimas Pautienius-Želvys.
 
„Informuojant ir komunikuojant apie ES investicijų galimybes skirtingų dydžių įmonėms Lietuvos miestuose ir regionuose pasigendama patogios informacijos realiu laiku. O  tai ypač svarbu ir naujiems klientams, kurie svarsto galimybes ar pirmą kartą teikia paraiškas. Ateityje vis dažniau reikės naudoti skirtingus finansinius instrumentus, todėl natūralu, kad klientą domina vieno langelio principu teikiama koncentruota informacija nepriklausomai nuo agentūros. Bendradarbiauti yra produktyviau,“ pažymi įstaigos vadovas.
 
Paieškos įrankį galite rasti Lietuvos verslo paramos agentūros „Kvietimų“ skiltyje arba www.esgalimybes.lt. 
 
Kviečiame domėtis ES investicijomis ir verslo plėtros galimybėmis!
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.