sausio
18

Projektai įmones suvienija bendram tikslui – eksporto didinimui

Turizmas – tokia sritis, kurią išnaudojus tinkamai, gali laimėti daugelis kitų verslo sričių. Ne paslaptis, jog  apsilankius vienam turistui, turinčiam konkretų tikslą, iš to gali turėti naudos ir kiti verslo dalyviai: spa, muziejai, maitinimo įstaigos ir t.t.

Pasaulyje egzistuoja didžiulis sveikatos turizmo potencialas. Sveikatos turizmas apima sveikatinimo bei  medicinos paslaugas: sveikatos priežiūrą, gydymą, reabilitaciją ir pan. ir sveikatingumą: SPA paslaugas, grožio procedūras ir t. t.

Lietuvoje šias paslaugas teikiančios smulkaus ir vidutinio verslo įmonės ne visada gali individualiai tinkamai pristatyti savo įmonę, Lietuvą bei teikiamas paslaugas, nes neturi pakankamai lėšų, kontaktų, kartais - ir patirties. Priemonė „Naujos galimybės LT“, kada parodose dalyvaujama grupėse, sukurta būtent tokioms  įmonėms -  negalinčioms dalyvauti užsienyje vykstančiose parodose savarankiškai.

„Gavus finansavimą galėjome suburti savo asociacijos narius ir važiuoti į parodas labai gerai pasiruošę. Tai  - didžiulis privalumas.  Jau sėkmingai dalyvavome renginiuose Izraelyje, Vokietijoje, Skandinavijoje“, - sako Nacionalinės SPA asociacijos atstovas Edgaras Briedis.- „
Bendri parodų, verslo misijų projektai įmones suvienija ir suteikia galimybę užsienio rinkose pristatyti Lietuvą bei joje gaminamus produktus bei teikiamas paslaugas, ugdoma sveika konkurencija.

Primename, kad  priemonės „Naujas galimybės LT“ tikslas – paskatinti mažas ir vidutines įmones (MVĮ) kuo daugiau dėmesio skirti naujų užsienio rinkų paieškai ir esamų rinkų plėtrai, o remiama veikla – grupinis MVĮ ir jų produkcijos pristatymas užsienyje ir (ar) Lietuvos Respublikoje vykstančiose tarptautinėse parodose, mugėse ir verslo misijose.

Pagal kvietimą, kai galutiniai naudos gavėjai yra visos MVĮ, išskyrus KKI (kūrybinių industrijų) sektoriui priskirtinos MVĮ, numatoma skirti iki 2 400 000 Eur, pagal antrąjį kvietimą, kai visi galutiniai naudos gavėjai yra KKI sektoriui priskirtinos MVĮ, numatoma skirti iki 600 000 Eur.
Didžiausia projektui galima skirti finansavimo lėšų suma pagal pirmąjį kvietimą teikti paraiškas yra 300 000 Eur, pagal antrąjį kvietimą – 200 000 Eur.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.