gegužės
06

Projektų vykdytojams MTEP išlaidų deklaravimas

Viešoji įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra (toliau – LVPA) primena, kad vadovaujantis priemonės „Intelektas LT“ projektų finansavimo sąlygų aprašo 105 punktu bei projekto finansavimo ir administravimo sutartimi, Jūs, teikdami informaciją statistiką tvarkančioms institucijoms ir įstaigoms įstatymų ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka, įsipareigojate pateikti informaciją ir apie MTEP darbams skirtas išlaidas.
Informaciją apie vykdytą MTEP veiklą prašome pateikti Lietuvos statistikos departamentui iki 2016 m. gegužės 9 d. užpildydami statistinių ataskaitų formą MT-02 „Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros statistinė ataskaita“.
 
Taip pat primename, kad Jūs galite pasinaudoti Lietuvoje numatyta mokesčio lengvata įmonėms, kurios investuoja į mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą, ir sumažinti pelno mokestį. Sąnaudos, patirtos vykdant projektą pagal priemonę „Intelektas LT“, priskiriamos mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros darbų sąnaudoms ir gali būti tris kartus atskaitomos iš pajamų pagal Lietuvos Respublikos pelno mokesčio įstatymo 171 straipsnį.
 
Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2012 m. birželio 6 d. nutarimu Nr. 650 Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrai pavesta vertinti ir teikti ekspertines išvadas dėl ūkio subjektų vykdomos veiklos priskyrimo moksliniams tyrimams ir eksperimentinei plėtrai, jei ūkio subjektui ar mokesčių administratoriui kyla neaiškumų.
Daugiau informacijos:
Lietuvos Respublikos pelno mokesčio įstatymas
Valstybinė mokesčių inspekcija, tel. 1882
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra
 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.